pickmeup.pl


Zapraszamy!

Jedyny taki portal w sieci!

Nie marnuj czasu i sprawdź.

Aplikacja przydatna na zakupach

Jak to możliwe? Otóż sekret tkwi tylko i wyłącznie w tym, gdzie będziesz robił zakupy. Nie obawiaj się, że od teraz będziesz marnował ogromną ilość czasu na porównywanie cen w sklepach. Zrobi to za Ciebie aplikacja przydatna na zakupach. Wystarczy, że uzupełnisz listę produktów na stronie internetowej tanszezakupy.pl i podasz swoją lokalizację. Resztę zrobi za Ciebie aplikacja. Porówna ona ceny w różnych sklepach i poda Ci listę marketów, gdzie będą one najkorzystniejsze, a potrzebne Ci produkty dostępne.

Czy warto korzystać z aplikacji? Oczywiście, jeżeli tylko spodobał Ci się pomysł oszczędzania pieniędzy przy minimalnym wysiłku. Być może dzięki dodatkowej gotówce będziesz mógł zrealizować swoje marzenia o zakupie np. nowej komórki, wyjazdu na wakacje itp.

Na ten moment baza aplikacji uzupełniona jest o przeszło 30 000 produktów i wciąż się powiększa. Jeżeli myślisz, że kilka złotych nie wpłynie spektakularnie na Twój budżet, jesteś w błędzie. W przeliczeniu na cały rok będzie to całkiem pokaźna sumka.


Tańsze Zakupy

 

3 wpisy

14 wpis

12 wpis